+43 (1) 346 999 90 09
Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD18.06.20180.05-0.4
AUD/CHF18.06.20180.3-0.75
AUD/DKK18.06.20182.7-6.5
AUD/JPY18.06.20180.32-0.7
AUD/NZD18.06.2018-0.15-0.07
AUD/SEK18.06.20182.6-6.4
AUD/SGD18.06.20180.8-1.4
AUD/USD18.06.2018-0.1-0.1
AUD/ZAR18.06.2018-6.11.35
CAD/CHF18.06.20180.2-0.75
CAD/JPY18.06.20180.3-0.55
CAD/MXN18.06.2018-15.95.51
CHF/JPY18.06.2018-0.40.1
CHF/NOK18.06.2018-4.41.4
CHF/SEK18.06.2018-6.52.9
EUR/AUD18.06.2018-1.50.7
EUR/CAD18.06.2018-0.950.6
EUR/CHF18.06.20180.01-0.24
EUR/CZK18.06.2018-0.28-0.6
EUR/DKK18.06.2018-3-1
EUR/GBP18.06.2018-0.330.16
EUR/HUF18.06.2018-4.312.39
EUR/JPY18.06.2018-0.250.05
EUR/NOK18.06.2018-16-6.5
EUR/NZD18.06.2018-1.60.85
EUR/PLN18.06.2018-5.513.3
EUR/RUB18.06.2018-58.531.5
EUR/SEK18.06.2018-1-3
EUR/SGD18.06.2018-1.30.4
EUR/USD18.06.2018-1.30.55
EUR/ZAR18.06.2018-2417
GBP/AUD18.06.2018-1.10.45
GBP/CAD18.06.2018-0.650.25
GBP/CHF18.06.20180.3-0.66
GBP/DKK18.06.2018-2.7-0.63
GBP/JPY18.06.20180.18-0.45
GBP/NOK18.06.2018-8.32.2
GBP/NZD18.06.2018-1.20.65
GBP/SEK18.06.2018-6.92.2
GBP/SGD18.06.2018-0.960.08
GBP/USD18.06.2018-0.850.35
GBP/ZAR18.06.2018-30.323.3
NOK/SEK18.06.2018-0.07-0.35
NZD/CAD18.06.20180.1-0.4
NZD/CHF18.06.20180.3-0.9
NZD/JPY18.06.20180.4-0.65
NZD/SGD18.06.20180.1-0.5
NZD/USD18.06.2018-0.1-0.1
SGD/JPY18.06.2018-0.18-0.19
USD/CAD18.06.20180.15-0.45
USD/CHF18.06.20180.57-0.95
USD/CZK18.06.2018-3.2-0.3
USD/DKK18.06.20182.1-7.5
USD/HKD18.06.2018-2.25-1.81
USD/HUF18.06.2018-4.53.1
USD/JPY18.06.20180.5-0.9
USD/MXN18.06.2018-6011.8
USD/NOK18.06.2018-4-12
USD/SEK18.06.2018-0.04-14
USD/SGD18.06.20180.1-0.5
USD/PLN18.06.2018-2.6-2
USD/RUB18.06.2018-44.223.8
USD/ZAR18.06.2018-308
XAG/USD18.06.2018-0.05-0.05
XAU/USD18.06.2018-4.81.8
XPD/USD18.06.2018-3-0.5
XPT/USD18.06.2018-3.50.7
GOLD18.06.2018-4.81.8
SILVER18.06.2018-0.05-0.05
BTC (Bitcoin)18.06.2018-0.0690
ETH (Ethereum)18.06.2018-0.0690
LTC (Litecoin)18.06.2018-0.0690
ETC (Ethereum Classic)18.06.2018-0.0690
ZEC (Zcash)18.06.2018-0.0690
DASH (Dash)18.06.2018-0.0690
XMR (Monero)18.06.2018-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.