Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD10.12.2018-0.15-0.05
AUD/CHF10.12.20180.35-0.7
AUD/DKK10.12.20182.8-6.7
AUD/JPY10.12.20180.25-0.66
AUD/NZD10.12.2018-0.1-0.2
AUD/SEK10.12.20182.6-6.4
AUD/SGD10.12.20180.8-1.4
AUD/USD10.12.2018-0.220.1
AUD/ZAR10.12.2018-6.11.35
CAD/CHF10.12.20180.25-0.9
CAD/JPY10.12.20180.3-0.65
CAD/MXN10.12.2018-15.95.51
CHF/JPY10.12.2018-0.550.07
CHF/NOK10.12.2018-4.41.4
CHF/SEK10.12.2018-6.52.9
EUR/AUD10.12.2018-1.350.7
EUR/CAD10.12.2018-1.20.65
EUR/CHF10.12.20180.05-0.25
EUR/CZK10.12.2018-0.28-0.6
EUR/DKK10.12.2018-0.15-3.4
EUR/GBP10.12.2018-0.460.22
EUR/HUF10.12.2018-4.312.39
EUR/JPY10.12.2018-0.290.05
EUR/NOK10.12.2018-18-6.6
EUR/NZD10.12.2018-1.40.6
EUR/PLN10.12.2018-5.513.3
EUR/RUB10.12.2018-58.531.5
EUR/SEK10.12.2018-2.5-7
EUR/SGD10.12.2018-1.50.23
EUR/USD10.12.2018-1.360.59
EUR/ZAR10.12.2018-2417
GBP/AUD10.12.2018-0.90.2
GBP/CAD10.12.2018-0.750.23
GBP/CHF10.12.20180.35-0.82
GBP/DKK10.12.2018-2.7-0.63
GBP/JPY10.12.20180.19-0.59
GBP/NOK10.12.2018-8.32.2
GBP/NZD10.12.2018-0.70.25
GBP/SEK10.12.2018-6.92.2
GBP/SGD10.12.2018-0.70.1
GBP/USD10.12.2018-0.80.28
GBP/ZAR10.12.2018-30.323.3
NOK/SEK10.12.2018-0.07-0.35
NZD/CAD10.12.2018-0.2-0.11
NZD/CHF10.12.20180.28-0.78
NZD/JPY10.12.20180.21-0.6
NZD/SGD10.12.2018-0.05-0.2
NZD/USD10.12.2018-0.20.1
SGD/JPY10.12.2018-0.18-0.19
USD/CAD10.12.20180.15-0.4
USD/CHF10.12.20180.59-1.1
USD/CZK10.12.2018-3.2-0.3
USD/DKK10.12.20182.5-9
USD/HKD10.12.2018-2.25-1.81
USD/HUF10.12.2018-4.53.1
USD/JPY10.12.20180.51-1.03
USD/MXN10.12.2018-5512
USD/NOK10.12.2018-1-9
USD/SEK10.12.20181.55-14
USD/SGD10.12.20180.15-0.55
USD/PLN10.12.2018-0.2-2.3
USD/RUB10.12.2018-44.223.8
USD/ZAR10.12.2018-278
XAG/USD10.12.2018-0.070.02
XAU/USD10.12.2018-5.062.7
XPD/USD10.12.2018-3-0.5
XPT/USD10.12.2018-3.50.7
GOLD10.12.2018-5.062.7
SILVER10.12.2018-0.070.02
BTC (Bitcoin)10.12.2018-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)10.12.2018-0.0690
DASH (Dash)10.12.2018-0.0690
ETC (Ethereum Classic)10.12.2018-0.0690
ETH (Ethereum)10.12.2018-0.0690
LTC (Litecoin)10.12.2018-0.0690
XMR (Monero)10.12.2018-0.0690
XRP (Ripple)10.12.2018-0.0690
ZEC (Zcash)10.12.2018-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.