Swap Specyfikacja Archiwum

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Wybierz datę:

  
Nazwa specyfikacjiCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD24.01.2022-0.41-0.34
AUD/CHF24.01.20220.09-0.74
AUD/JPY24.01.2022-0.27-0.45
AUD/NZD24.01.2022-0.55-0.27
AUD/USD24.01.2022-0.31-0.25
CAD/JPY24.01.2022-0.22-0.44
CHF/JPY24.01.2022-0.7-0.21
EUR/AUD24.01.2022-0.95-0.17
EUR/CAD24.01.2022-0.85-0.12
EUR/CHF24.01.2022-0.29-0.47
EUR/CZK24.01.2022-2.7-1.2
EUR/DKK24.01.2022-2.55-3.4
EUR/GBP24.01.2022-0.58-0.13
EUR/JPY24.01.2022-0.64-0.24
EUR/NOK24.01.2022-9.1-1.25
EUR/NZD24.01.2022-1.25-0.09
EUR/RUB24.01.2022-58.531.5
EUR/SEK24.01.2022-5.65-2.2
EUR/SGD24.01.2022-1.550.3
EUR/USD24.01.2022-0.69-0.09
EUR/ZAR24.01.2022-4228
GBP/AUD24.01.2022-0.61-0.76
GBP/CAD24.01.2022-0.65-0.65
GBP/CHF24.01.2022-0.13-0.92
GBP/JPY24.01.2022-0.43-0.73
GBP/NZD24.01.2022-1-0.52
GBP/SEK24.01.2022-0.85-6.25
GBP/USD24.01.2022-0.52-0.47
NOK/SEK24.01.20220.22-0.85
NZD/CAD24.01.2022-0.27-0.45
NZD/CHF24.01.2022-0.04-0.56
NZD/JPY24.01.2022-0.19-0.49
NZD/SGD24.01.2022-0.55-0.34
NZD/USD24.01.2022-0.24-0.38
USD/CAD24.01.2022-0.42-0.49
USD/CHF24.01.2022-0.05-0.69
USD/CZK24.01.2022-1.1-0.7
USD/DKK24.01.2022-2.3-9.8
USD/HUF24.01.2022-0.7-2.7
USD/JPY24.01.2022-0.25-0.54
USD/NOK24.01.2022-5.7-3.2
USD/SEK24.01.2022-2.7-5.2
USD/SGD24.01.2022-0.45-0.86
USD/RUB24.01.2022-44.223.8
XAG/USD24.01.2022-0.09-0.05
XAU/USD24.01.2022-16.9-11.4
XPD/USD24.01.2022-3-0.5
XPT/USD24.01.2022-3.50.7
GOLD24.01.2022-16.9-11.4
SILVER24.01.2022-0.09-0.05
BTC (Bitcoin)24.01.2022-0.169 %-0.169 %
BCH (Bitcoin Cash)24.01.2022-0.169 %-0.169 %
DASH (Dash)24.01.2022-0.169 %-0.169 %
ETC (Ethereum Classic)24.01.2022-0.169 %-0.169 %
ETH (Ethereum)24.01.2022-0.169 %-0.169 %
LTC (Litecoin)24.01.2022-0.169 %-0.169 %
XMR (Monero)24.01.2022-0.169 %-0.169 %
XRP (Ripple)24.01.2022-0.169 %-0.169 %
ZEC (Zcash)24.01.2022-0.169 %-0.169 %
CAD/CHF24.01.2022-0.06-0.51
USD/ZAR24.01.2022-367.5
Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.