+43 (1) 346 999 90 09
Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD19.02.20180.05-0.37
AUD/CHF19.02.20180.25-0.9
AUD/DKK19.02.20182.7-6.5
AUD/JPY19.02.20180.3-0.7
AUD/NZD19.02.2018-0.25-0.02
AUD/SEK19.02.20182.6-6.4
AUD/SGD19.02.20180.8-1.4
AUD/USD19.02.20180.02-0.15
AUD/ZAR19.02.2018-6.11.35
CAD/CHF19.02.20180.21-0.75
CAD/JPY19.02.20180.22-0.5
CAD/MXN19.02.2018-15.95.51
CHF/JPY19.02.2018-0.420.09
CHF/NOK19.02.2018-4.41.4
CHF/SEK19.02.2018-6.52.9
EUR/AUD19.02.2018-1.40.65
EUR/CAD19.02.2018-0.950.56
EUR/CHF19.02.20180.06-0.3
EUR/CZK19.02.2018-0.28-0.6
EUR/DKK19.02.2018-0.3-3.1
EUR/GBP19.02.2018-0.370.16
EUR/HUF19.02.2018-4.312.39
EUR/JPY19.02.2018-0.250.05
EUR/NOK19.02.2018-15-6
EUR/NZD19.02.2018-1.80.6
EUR/PLN19.02.2018-5.513.51
EUR/RUB19.02.2018-58.531.5
EUR/SEK19.02.2018-0.2-1.95
EUR/SGD19.02.2018-0.80.15
EUR/USD19.02.2018-0.90.5
EUR/ZAR19.02.2018-2417
GBP/AUD19.02.2018-0.950.38
GBP/CAD19.02.2018-0.60.2
GBP/CHF19.02.20180.36-0.66
GBP/DKK19.02.2018-2.7-0.63
GBP/JPY19.02.20180.2-0.45
GBP/NOK19.02.2018-8.32.2
GBP/NZD19.02.2018-1.50.35
GBP/SEK19.02.2018-6.92.2
GBP/SGD19.02.2018-0.25-0.45
GBP/USD19.02.2018-0.550.2
GBP/ZAR19.02.2018-30.323.3
NOK/SEK19.02.2018-0.07-0.35
NZD/CAD19.02.20180.1-0.45
NZD/CHF19.02.20180.3-0.9
NZD/JPY19.02.20180.4-0.65
NZD/SGD19.02.20180.25-0.8
NZD/USD19.02.20180.1-0.25
SGD/JPY19.02.2018-0.18-0.19
USD/CAD19.02.20180.02-0.25
USD/CHF19.02.20180.5-0.8
USD/CZK19.02.2018-3.2-0.3
USD/DKK19.02.20181.5-5.8
USD/HKD19.02.2018-2.25-1.81
USD/HUF19.02.2018-4.53.1
USD/JPY19.02.20180.4-0.65
USD/MXN19.02.2018-6012
USD/NOK19.02.2018-2.1-7.9
USD/SEK19.02.2018-0.02-11
USD/SGD19.02.20180.2-0.8
USD/PLN19.02.2018-2.2-1.9
USD/RUB19.02.2018-44.223.8
USD/ZAR19.02.2018-319
XAG/USD19.02.2018-0.3-0.3
XAU/USD19.02.2018-6.50.7
XPD/USD19.02.2018-3-0.5
XPT/USD19.02.2018-3.50.7
GOLD19.02.2018-6.50.7
SILVER19.02.2018-0.3-0.3
BTC (Bitcoin)19.02.2018-0.0690
ETH (Ethereum)19.02.2018-0.0690
LTC (Litecoin)19.02.2018-0.0690
ETC (Ethereum Classic)19.02.2018-0.0690
ZEC (Zcash)19.02.2018-0.0690
DASH (Dash)19.02.2018-0.0690
XMR (Monero)19.02.2018-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.