Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD03.08.2020-0.33-0.37
AUD/CHF03.08.20200.11-0.68
AUD/DKK03.08.2020-1.8-5.2
AUD/JPY03.08.20200.03-0.56
AUD/NZD03.08.2020-0.52-0.27
AUD/SEK03.08.20200.8-4.8
AUD/SGD03.08.2020-0.35-0.37
AUD/USD03.08.2020-0.23-0.27
AUD/ZAR03.08.2020-2412
CAD/CHF03.08.20200.04-0.67
CAD/JPY03.08.20200.16-0.75
CAD/MXN03.08.2020-3217
CHF/JPY03.08.2020-0.55-0.15
CHF/NOK03.08.2020-8.83.8
CHF/SEK03.08.2020-5-1.5
EUR/AUD03.08.2020-1.25-0.02
EUR/CAD03.08.2020-1.330.03
EUR/CHF03.08.2020-0.2-0.55
EUR/CZK03.08.2020-2.71.2
EUR/DKK03.08.2020-2.55-3.4
EUR/GBP03.08.2020-0.46-0.08
EUR/HUF03.08.2020-2.4-0.6
EUR/JPY03.08.2020-0.42-0.51
EUR/NOK03.08.2020-7.87-1.15
EUR/NZD03.08.2020-1.580.09
EUR/PLN03.08.2020-3.60.6
EUR/RUB03.08.2020-58.531.5
EUR/SEK03.08.2020-4.25-2.5
EUR/SGD03.08.2020-1.550.33
EUR/USD03.08.2020-0.6-0.03
EUR/ZAR03.08.2020-4228
GBP/AUD03.08.2020-0.75-0.41
GBP/CAD03.08.2020-0.79-0.43
GBP/CHF03.08.20200.15-1.15
GBP/DKK03.08.2020-3.8-7.4
GBP/JPY03.08.2020-0.13-0.95
GBP/NOK03.08.2020-6.3-0.3
GBP/NZD03.08.2020-1.1-0.28
GBP/SEK03.08.2020-0.85-6.25
GBP/SGD03.08.2020-1.3-0.3
GBP/USD03.08.2020-0.45-0.25
GBP/ZAR03.08.2020-4424
NOK/SEK03.08.20200.22-0.85
NZD/CAD03.08.2020-0.26-0.42
NZD/CHF03.08.20200.05-0.81
NZD/JPY03.08.20200.04-0.73
NZD/SGD03.08.2020-0.55-0.34
NZD/USD03.08.2020-0.23-0.33
SGD/JPY03.08.20200.2-1.1
USD/CAD03.08.2020-0.27-0.63
USD/CHF03.08.20200.15-1.05
USD/CZK03.08.2020-1.1-0.7
USD/DKK03.08.2020-2.3-8.68
USD/HKD03.08.2020-1.8-2.8
USD/HUF03.08.20200.7-2.7
USD/JPY03.08.2020-0.15-0.45
USD/MXN03.08.2020-5315
USD/NOK03.08.2020-3.55-3.68
USD/SEK03.08.2020-2.45-3.36
USD/SGD03.08.2020-0.43-0.81
USD/PLN03.08.2020-1.35-2.4
USD/RUB03.08.2020-44.223.8
USD/ZAR03.08.2020-338.34
XAG/USD03.08.2020-0.250.05
XAU/USD03.08.2020-15.5-5.5
XPD/USD03.08.2020-3-0.5
XPT/USD03.08.2020-3.50.7
GOLD03.08.2020-15.5-5.5
SILVER03.08.2020-0.250.05
BTC (Bitcoin)03.08.2020-0.069 %-0.069 %
BCH (Bitcoin Cash)03.08.2020-0.069 %-0.069 %
DASH (Dash)03.08.2020-0.069 %-0.069 %
ETC (Ethereum Classic)03.08.2020-0.069 %-0.069 %
ETH (Ethereum)03.08.2020-0.069 %-0.069 %
LTC (Litecoin)03.08.2020-0.069 %-0.069 %
XMR (Monero)03.08.2020-0.069 %-0.069 %
XRP (Ripple)03.08.2020-0.069 %-0.069 %
ZEC (Zcash)03.08.2020-0.069 %-0.069 %

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.