Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD06.04.2020-0.51-0.2
AUD/CHF06.04.20200.11-0.73
AUD/DKK06.04.20201.2-3.6
AUD/JPY06.04.20200.03-0.6
AUD/NZD06.04.2020-0.52-0.28
AUD/SEK06.04.20200.8-4.8
AUD/SGD06.04.2020-0.35-0.37
AUD/USD06.04.2020-0.17-0.05
AUD/ZAR06.04.2020-2412
CAD/CHF06.04.20200.2-0.9
CAD/JPY06.04.20200.16-0.78
CAD/MXN06.04.2020-3217
CHF/JPY06.04.2020-0.56-0.15
CHF/NOK06.04.2020-8.83.8
CHF/SEK06.04.2020-5-1.5
EUR/AUD06.04.2020-1.250.23
EUR/CAD06.04.2020-1.330.35
EUR/CHF06.04.2020-0.23-0.44
EUR/CZK06.04.2020-2.71.2
EUR/DKK06.04.2020-1.5-2.5
EUR/GBP06.04.2020-0.590.06
EUR/HUF06.04.2020-2.4-0.6
EUR/JPY06.04.2020-0.46-0.25
EUR/NOK06.04.2020-7.8-1.15
EUR/NZD06.04.2020-1.60.33
EUR/PLN06.04.2020-3.60.6
EUR/RUB06.04.2020-58.531.5
EUR/SEK06.04.2020-4.3-4.9
EUR/SGD06.04.2020-1.550.33
EUR/USD06.04.2020-0.850.05
EUR/ZAR06.04.2020-4228
GBP/AUD06.04.2020-0.77-0.41
GBP/CAD06.04.2020-1.13-0.09
GBP/CHF06.04.20200.12-1.12
GBP/DKK06.04.20201.5-5.8
GBP/JPY06.04.20200.02-0.84
GBP/NOK06.04.2020-6.3-0.3
GBP/NZD06.04.2020-1.1-0.33
GBP/SEK06.04.2020-0.85-6.25
GBP/SGD06.04.2020-1.3-0.3
GBP/USD06.04.2020-0.830.05
GBP/ZAR06.04.2020-4424
NOK/SEK06.04.20200.22-0.85
NZD/CAD06.04.2020-0.44-0.42
NZD/CHF06.04.20200.17-0.82
NZD/JPY06.04.20200.03-0.77
NZD/SGD06.04.2020-0.55-0.34
NZD/USD06.04.2020-0.11-0.07
SGD/JPY06.04.20200.2-1.1
USD/CAD06.04.2020-0.13-0.2
USD/CHF06.04.20200.08-0.95
USD/CZK06.04.2020-1.1-0.7
USD/DKK06.04.20202.9-6.8
USD/HKD06.04.2020-1.8-2.8
USD/HUF06.04.20200.7-2.7
USD/JPY06.04.20200.06-0.86
USD/MXN06.04.2020-5315
USD/NOK06.04.2020-3.55-3.75
USD/SEK06.04.2020-2.45-3.35
USD/SGD06.04.2020-0.42-0.82
USD/PLN06.04.2020-1.35-2.4
USD/RUB06.04.2020-44.223.8
USD/ZAR06.04.2020-338.4
XAG/USD06.04.2020-0.350.05
XAU/USD06.04.2020-12.51.5
XPD/USD06.04.2020-3-0.5
XPT/USD06.04.2020-3.50.7
GOLD06.04.2020-12.51.5
SILVER06.04.2020-0.350.05
BTC (Bitcoin)06.04.2020-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)06.04.2020-0.0690
DASH (Dash)06.04.2020-0.0690
ETC (Ethereum Classic)06.04.2020-0.0690
ETH (Ethereum)06.04.2020-0.0690
LTC (Litecoin)06.04.2020-0.0690
XMR (Monero)06.04.2020-0.0690
XRP (Ripple)06.04.2020-0.0690
ZEC (Zcash)06.04.2020-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.