Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD24.06.20190.05-1.2
AUD/CHF24.06.20190.08-2.8
AUD/DKK24.06.2019-0.8-5.3
AUD/JPY24.06.20190.08-1.25
AUD/NZD24.06.2019-0.36-0.66
AUD/SEK24.06.20192.6-6.4
AUD/SGD24.06.20190.8-1.4
AUD/USD24.06.2019-0.770.15
AUD/ZAR24.06.2019-6.11.35
CAD/CHF24.06.20190.25-0.75
CAD/JPY24.06.20190.12-0.6
CAD/MXN24.06.2019-15.95.51
CHF/JPY24.06.2019-0.7-0.16
CHF/NOK24.06.2019-4.41.4
CHF/SEK24.06.2019-6.52.9
EUR/AUD24.06.2019-1.20.16
EUR/CAD24.06.2019-0.87-0.05
EUR/CHF24.06.2019-0.2-0.67
EUR/CZK24.06.2019-1.6-0.9
EUR/DKK24.06.2019-4.5-5.1
EUR/GBP24.06.2019-0.460.06
EUR/HUF24.06.2019-2.6-1.3
EUR/JPY24.06.2019-0.38-0.22
EUR/NOK24.06.2019-7.5-1.15
EUR/NZD24.06.2019-1.90.33
EUR/PLN24.06.2019-5.513.3
EUR/RUB24.06.2019-58.531.5
EUR/SEK24.06.2019-4.2-4.75
EUR/SGD24.06.2019-1.7-0.06
EUR/USD24.06.2019-1.330.72
EUR/ZAR24.06.2019-2417
GBP/AUD24.06.2019-1.550.15
GBP/CAD24.06.2019-0.870.07
GBP/CHF24.06.20190.25-1.05
GBP/DKK24.06.2019-2.3-8.5
GBP/JPY24.06.20190.05-0.85
GBP/NOK24.06.2019-7.4-5.8
GBP/NZD24.06.2019-1.660.23
GBP/SEK24.06.2019-6.92.2
GBP/SGD24.06.2019-1.4-0.7
GBP/USD24.06.2019-1.330.33
GBP/ZAR24.06.2019-45-20
NOK/SEK24.06.2019-0.07-0.35
NZD/CAD24.06.2019-0.25-0.35
NZD/CHF24.06.20190.15-0.75
NZD/JPY24.06.20190.25-0.75
NZD/SGD24.06.2019-0.05-0.91
NZD/USD24.06.2019-0.15-0.25
SGD/JPY24.06.2019-0.15-0.2
USD/CAD24.06.20190.05-1.05
USD/CHF24.06.20190.55-1.35
USD/CZK24.06.2019-0.6-1.8
USD/DKK24.06.2019-0.7-1.4
USD/HKD24.06.2019-2.2-1.8
USD/HUF24.06.2019-0.2-3.4
USD/JPY24.06.20190.5-1.5
USD/MXN24.06.2019-483.8
USD/NOK24.06.2019-3.5-3.7
USD/SEK24.06.2019-2.5-3.5
USD/SGD24.06.2019-0.25-0.35
USD/PLN24.06.2019-4.8-0.4
USD/RUB24.06.2019-44.223.8
USD/ZAR24.06.2019-326.5
XAG/USD24.06.2019-0.24-0.04
XAU/USD24.06.2019-13.61.6
XPD/USD24.06.2019-3-0.5
XPT/USD24.06.2019-3.50.7
GOLD24.06.2019-13.61.6
SILVER24.06.2019-0.24-0.04
BTC (Bitcoin)24.06.2019-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)24.06.2019-0.0690
DASH (Dash)24.06.2019-0.0690
ETC (Ethereum Classic)24.06.2019-0.0690
ETH (Ethereum)24.06.2019-0.0690
LTC (Litecoin)24.06.2019-0.0690
XMR (Monero)24.06.2019-0.0690
XRP (Ripple)24.06.2019-0.0690
ZEC (Zcash)24.06.2019-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.