Swap Specyfikacja Archiwum

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD25.01.2021-0.34-0.38
AUD/CHF25.01.20210.11-0.67
AUD/DKK25.01.2021-1.8-5.2
AUD/JPY25.01.2021-0.1-0.4
AUD/NZD25.01.2021-0.52-0.27
AUD/SEK25.01.2021-0.8-4.8
AUD/SGD25.01.2021-0.35-0.37
AUD/USD25.01.2021-0.24-0.28
AUD/ZAR25.01.2021-2412
CAD/CHF25.01.20210.02-0.46
CAD/JPY25.01.2021-0.12-0.38
CAD/MXN25.01.2021-3210
CHF/JPY25.01.2021-0.53-0.15
CHF/NOK25.01.2021-8.81
CHF/SEK25.01.2021-5-1.5
EUR/AUD25.01.2021-0.95-0.04
EUR/CAD25.01.2021-0.8-0.07
EUR/CHF25.01.2021-0.21-0.51
EUR/CZK25.01.2021-2.7-1.2
EUR/DKK25.01.2021-2.55-3.4
EUR/GBP25.01.2021-0.43-0.08
EUR/HUF25.01.2021-2.4-0.6
EUR/JPY25.01.2021-0.46-0.22
EUR/NOK25.01.2021-7.8-1.15
EUR/NZD25.01.2021-0.98-0.09
EUR/PLN25.01.2021-3.6-0.6
EUR/RUB25.01.2021-58.531.5
EUR/SEK25.01.2021-4.25-2.4
EUR/SGD25.01.2021-1.550.3
EUR/USD25.01.2021-0.56-0.03
EUR/ZAR25.01.2021-4228
GBP/AUD25.01.2021-0.75-0.41
GBP/CAD25.01.2021-0.58-0.39
GBP/CHF25.01.20210.02-0.73
GBP/DKK25.01.2021-3.8-7.4
GBP/JPY25.01.2021-0.28-0.53
GBP/NOK25.01.2021-6.3-0.3
GBP/NZD25.01.2021-0.73-0.45
GBP/SEK25.01.2021-0.85-6.25
GBP/SGD25.01.2021-1.3-0.3
GBP/USD25.01.2021-0.47-0.23
GBP/ZAR25.01.2021-4415
NOK/SEK25.01.20210.22-0.85
NZD/CAD25.01.2021-0.24-0.4
NZD/CHF25.01.20210.05-0.81
NZD/JPY25.01.2021-0.09-0.46
NZD/SGD25.01.2021-0.55-0.34
NZD/USD25.01.2021-0.25-0.35
SGD/JPY25.01.2021-0.2-1.1
USD/CAD25.01.2021-0.28-0.62
USD/CHF25.01.20210.05-0.6
USD/CZK25.01.2021-1.1-0.7
USD/DKK25.01.2021-2.3-8.68
USD/HKD25.01.2021-1.8-2.8
USD/HUF25.01.2021-0.7-2.7
USD/JPY25.01.2021-0.15-0.45
USD/MXN25.01.2021-5215
USD/NOK25.01.2021-3.55-3.68
USD/SEK25.01.2021-2.45-3.36
USD/SGD25.01.2021-0.43-0.81
USD/PLN25.01.2021-1.35-2.4
USD/RUB25.01.2021-44.223.8
USD/ZAR25.01.2021-338.32
XAG/USD25.01.2021-0.08-0.05
XAU/USD25.01.2021-13.5-4.8
XPD/USD25.01.2021-3-0.5
XPT/USD25.01.2021-3.50.7
GOLD25.01.2021-13.5-4.8
SILVER25.01.2021-0.08-0.05
BTC (Bitcoin)25.01.2021-0.169 %-0.169 %
BCH (Bitcoin Cash)25.01.2021-0.169 %-0.169 %
DASH (Dash)25.01.2021-0.169 %-0.169 %
ETC (Ethereum Classic)25.01.2021-0.169 %-0.169 %
ETH (Ethereum)25.01.2021-0.169 %-0.169 %
LTC (Litecoin)25.01.2021-0.169 %-0.169 %
XMR (Monero)25.01.2021-0.169 %-0.169 %
XRP (Ripple)25.01.2021-0.169 %-0.169 %
ZEC (Zcash)25.01.2021-0.169 %-0.169 %
Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.