Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD13.08.2018-0.06-0.2
AUD/CHF13.08.20180.3-0.7
AUD/DKK13.08.20182.7-6.5
AUD/JPY13.08.20180.3-0.69
AUD/NZD13.08.2018-0.480.04
AUD/SEK13.08.20182.6-6.4
AUD/SGD13.08.20180.8-1.4
AUD/USD13.08.2018-0.150.06
AUD/ZAR13.08.2018-6.11.35
CAD/CHF13.08.20180.23-0.85
CAD/JPY13.08.20180.3-0.55
CAD/MXN13.08.2018-15.95.51
CHF/JPY13.08.2018-0.330.07
CHF/NOK13.08.2018-4.41.4
CHF/SEK13.08.2018-6.52.9
EUR/AUD13.08.2018-1.10.48
EUR/CAD13.08.2018-0.980.61
EUR/CHF13.08.2018-0.01-0.25
EUR/CZK13.08.2018-0.28-0.6
EUR/DKK13.08.2018-0.8-3.5
EUR/GBP13.08.2018-0.420.19
EUR/HUF13.08.2018-4.312.39
EUR/JPY13.08.2018-0.19-0.02
EUR/NOK13.08.2018-15-5.5
EUR/NZD13.08.2018-1.910.85
EUR/PLN13.08.2018-5.513.3
EUR/RUB13.08.2018-58.531.5
EUR/SEK13.08.2018-0.97-3.35
EUR/SGD13.08.2018-1.710.47
EUR/USD13.08.2018-1.310.52
EUR/ZAR13.08.2018-2417
GBP/AUD13.08.2018-0.90.35
GBP/CAD13.08.2018-0.620.17
GBP/CHF13.08.20180.37-0.71
GBP/DKK13.08.2018-2.7-0.63
GBP/JPY13.08.20180.28-0.53
GBP/NOK13.08.2018-8.32.2
GBP/NZD13.08.2018-1.450.55
GBP/SEK13.08.2018-6.92.2
GBP/SGD13.08.2018-1.30.11
GBP/USD13.08.2018-0.720.3
GBP/ZAR13.08.2018-30.323.3
NOK/SEK13.08.2018-0.07-0.35
NZD/CAD13.08.20180.07-0.53
NZD/CHF13.08.20180.31-0.95
NZD/JPY13.08.20180.4-0.75
NZD/SGD13.08.2018-0.03-0.4
NZD/USD13.08.20180.02-0.13
SGD/JPY13.08.2018-0.18-0.19
USD/CAD13.08.20180.09-0.35
USD/CHF13.08.20180.58-0.97
USD/CZK13.08.2018-3.2-0.3
USD/DKK13.08.20182.2-7.5
USD/HKD13.08.2018-2.25-1.81
USD/HUF13.08.2018-4.53.1
USD/JPY13.08.20180.54-0.86
USD/MXN13.08.2018-5711.1
USD/NOK13.08.2018-4.25-13
USD/SEK13.08.2018-0.04-15
USD/SGD13.08.2018-0.11-0.25
USD/PLN13.08.2018-2.55-5.9
USD/RUB13.08.2018-44.223.8
USD/ZAR13.08.2018-278
XAG/USD13.08.2018-0.050.02
XAU/USD13.08.2018-4.71.92
XPD/USD13.08.2018-3-0.5
XPT/USD13.08.2018-3.50.7
GOLD13.08.2018-4.71.92
SILVER13.08.2018-0.050.02
BTC (Bitcoin)13.08.2018-0.0690
ETH (Ethereum)13.08.2018-0.0690
LTC (Litecoin)13.08.2018-0.0690
ETC (Ethereum Classic)13.08.2018-0.0690
ZEC (Zcash)13.08.2018-0.0690
DASH (Dash)13.08.2018-0.0690
XMR (Monero)13.08.2018-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)13.08.2018-0.0690
XRP (Ripple)13.08.2018-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.