Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD20.01.2020-0.5-0.18
AUD/CHF20.01.20200.11-0.74
AUD/DKK20.01.20201.2-3.9
AUD/JPY20.01.20200.06-0.7
AUD/NZD20.01.2020-0.45-0.33
AUD/SEK20.01.20201.3-5.1
AUD/SGD20.01.2020-0.5-0.05
AUD/USD20.01.2020-0.480.01
AUD/ZAR20.01.2020-2511
CAD/CHF20.01.20200.23-0.98
CAD/JPY20.01.20200.17-0.92
CAD/MXN20.01.2020-3521
CHF/JPY20.01.2020-0.59-0.16
CHF/NOK20.01.2020-8.12.4
CHF/SEK20.01.2020-4-1.7
EUR/AUD20.01.2020-1.40.24
EUR/CAD20.01.2020-1.620.41
EUR/CHF20.01.2020-0.2-0.48
EUR/CZK20.01.2020-2.50.8
EUR/DKK20.01.2020-2.37-3.25
EUR/GBP20.01.2020-0.620.06
EUR/HUF20.01.2020-2.6-0.8
EUR/JPY20.01.2020-0.44-0.25
EUR/NOK20.01.2020-7.7-1.21
EUR/NZD20.01.2020-1.760.32
EUR/PLN20.01.2020-3.80.31
EUR/RUB20.01.2020-58.531.5
EUR/SEK20.01.2020-4.21-4.92
EUR/SGD20.01.2020-1.610.32
EUR/USD20.01.2020-1.260.43
EUR/ZAR20.01.2020-4227
GBP/AUD20.01.2020-0.92-0.32
GBP/CAD20.01.2020-1.230.06
GBP/CHF20.01.20200.12-1.16
GBP/DKK20.01.20200.8-5.5
GBP/JPY20.01.20200.02-0.86
GBP/NOK20.01.2020-4.5-1.7
GBP/NZD20.01.2020-1.1-0.32
GBP/SEK20.01.2020-0.4-6.8
GBP/SGD20.01.2020-1.3-0.24
GBP/USD20.01.2020-0.890.11
GBP/ZAR20.01.2020-4520
NOK/SEK20.01.2020-0.15-0.8
NZD/CAD20.01.2020-0.52-0.35
NZD/CHF20.01.20200.18-0.88
NZD/JPY20.01.20200.02-0.85
NZD/SGD20.01.2020-0.59-0.41
NZD/USD20.01.2020-0.33-0.16
SGD/JPY20.01.20200.17-0.84
USD/CAD20.01.2020-0.33-0.57
USD/CHF20.01.20200.38-1.27
USD/CZK20.01.2020-0.09-1.1
USD/DKK20.01.20202.2-8.3
USD/HKD20.01.2020-2.2-2.9
USD/HUF20.01.20200.9-3.4
USD/JPY20.01.20200.26-1.21
USD/MXN20.01.2020-52.615.1
USD/NOK20.01.2020-3.58-3.75
USD/SEK20.01.2020-2.48-3.47
USD/SGD20.01.2020-0.46-0.8
USD/PLN20.01.2020-1.45-2.36
USD/RUB20.01.2020-44.223.8
USD/ZAR20.01.2020-338.25
XAG/USD20.01.2020-0.240.03
XAU/USD20.01.2020-13.32.7
XPD/USD20.01.2020-3-0.5
XPT/USD20.01.2020-3.50.7
GOLD20.01.2020-13.32.7
SILVER20.01.2020-0.240.03
BTC (Bitcoin)20.01.2020-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)20.01.2020-0.0690
DASH (Dash)20.01.2020-0.0690
ETC (Ethereum Classic)20.01.2020-0.0690
ETH (Ethereum)20.01.2020-0.0690
LTC (Litecoin)20.01.2020-0.0690
XMR (Monero)20.01.2020-0.0690
XRP (Ripple)20.01.2020-0.0690
ZEC (Zcash)20.01.2020-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.