Swap Specyfikacja Archiwum

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD26.10.2020-0.32-0.36
AUD/CHF26.10.20200.11-0.68
AUD/DKK26.10.2020-1.8-5.2
AUD/JPY26.10.2020-0.1-0.4
AUD/NZD26.10.2020-0.52-0.27
AUD/SEK26.10.20200.8-4.8
AUD/SGD26.10.2020-0.35-0.37
AUD/USD26.10.2020-0.25-0.28
AUD/ZAR26.10.2020-2412
CAD/CHF26.10.20200.04-0.48
CAD/JPY26.10.2020-0.14-0.4
CAD/MXN26.10.2020-3217
CHF/JPY26.10.2020-0.53-0.15
CHF/NOK26.10.2020-8.83.8
CHF/SEK26.10.2020-5-1.5
EUR/AUD26.10.2020-0.95-0.06
EUR/CAD26.10.2020-0.8-0.07
EUR/CHF26.10.2020-0.2-0.55
EUR/CZK26.10.2020-2.71.2
EUR/DKK26.10.2020-2.55-3.4
EUR/GBP26.10.2020-0.45-0.08
EUR/HUF26.10.2020-2.4-0.6
EUR/JPY26.10.2020-0.52-0.23
EUR/NOK26.10.2020-7.87-1.15
EUR/NZD26.10.2020-1.1-0.09
EUR/PLN26.10.2020-3.60.6
EUR/RUB26.10.2020-58.531.5
EUR/SEK26.10.2020-4.25-2.5
EUR/SGD26.10.2020-1.550.33
EUR/USD26.10.2020-0.58-0.03
EUR/ZAR26.10.2020-4228
GBP/AUD26.10.2020-0.75-0.41
GBP/CAD26.10.2020-0.58-0.39
GBP/CHF26.10.20200.02-0.72
GBP/DKK26.10.2020-3.8-7.4
GBP/JPY26.10.2020-0.27-0.53
GBP/NOK26.10.2020-6.3-0.3
GBP/NZD26.10.2020-0.79-0.48
GBP/SEK26.10.2020-0.85-6.25
GBP/SGD26.10.2020-1.3-0.3
GBP/USD26.10.2020-0.45-0.25
GBP/ZAR26.10.2020-4424
NOK/SEK26.10.20200.22-0.85
NZD/CAD26.10.2020-0.26-0.42
NZD/CHF26.10.20200.05-0.81
NZD/JPY26.10.2020-0.09-0.53
NZD/SGD26.10.2020-0.55-0.34
NZD/USD26.10.2020-0.23-0.35
SGD/JPY26.10.20200.2-1.1
USD/CAD26.10.2020-0.23-0.55
USD/CHF26.10.20200.05-0.6
USD/CZK26.10.2020-1.1-0.7
USD/DKK26.10.2020-2.3-8.68
USD/HKD26.10.2020-1.8-2.8
USD/HUF26.10.20200.7-2.7
USD/JPY26.10.2020-0.17-0.48
USD/MXN26.10.2020-5315
USD/NOK26.10.2020-3.55-3.68
USD/SEK26.10.2020-2.45-3.36
USD/SGD26.10.2020-0.43-0.81
USD/PLN26.10.2020-1.35-2.4
USD/RUB26.10.2020-44.223.8
USD/ZAR26.10.2020-338.34
XAG/USD26.10.2020-0.240.04
XAU/USD26.10.2020-13.5-5.5
XPD/USD26.10.2020-3-0.5
XPT/USD26.10.2020-3.50.7
GOLD26.10.2020-13.5-5.5
SILVER26.10.2020-0.240.04
BTC (Bitcoin)26.10.2020-0.069 %-0.069 %
BCH (Bitcoin Cash)26.10.2020-0.069 %-0.069 %
DASH (Dash)26.10.2020-0.069 %-0.069 %
ETC (Ethereum Classic)26.10.2020-0.069 %-0.069 %
ETH (Ethereum)26.10.2020-0.069 %-0.069 %
LTC (Litecoin)26.10.2020-0.069 %-0.069 %
XMR (Monero)26.10.2020-0.069 %-0.069 %
XRP (Ripple)26.10.2020-0.069 %-0.069 %
ZEC (Zcash)26.10.2020-0.069 %-0.069 %
Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.