Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD09.12.2019-0.52-0.19
AUD/CHF09.12.20190.15-0.82
AUD/DKK09.12.20191.2-3.9
AUD/JPY09.12.20190.06-0.72
AUD/NZD09.12.2019-0.48-0.33
AUD/SEK09.12.20191.3-5.1
AUD/SGD09.12.2019-0.5-0.05
AUD/USD09.12.2019-0.530.03
AUD/ZAR09.12.2019-2511
CAD/CHF09.12.20190.23-0.98
CAD/JPY09.12.20190.17-0.92
CAD/MXN09.12.2019-3521
CHF/JPY09.12.2019-0.59-0.16
CHF/NOK09.12.2019-8.12.4
CHF/SEK09.12.2019-4-1.7
EUR/AUD09.12.2019-1.450.24
EUR/CAD09.12.2019-1.620.41
EUR/CHF09.12.2019-0.19-0.51
EUR/CZK09.12.2019-2.50.8
EUR/DKK09.12.2019-2.37-3.25
EUR/GBP09.12.2019-0.670.07
EUR/HUF09.12.2019-2.6-0.8
EUR/JPY09.12.2019-0.43-0.26
EUR/NOK09.12.2019-7.7-1.21
EUR/NZD09.12.2019-1.760.32
EUR/PLN09.12.2019-3.80.31
EUR/RUB09.12.2019-58.531.5
EUR/SEK09.12.2019-4.21-4.92
EUR/SGD09.12.2019-1.610.32
EUR/USD09.12.2019-1.320.41
EUR/ZAR09.12.2019-4227
GBP/AUD09.12.2019-0.92-0.32
GBP/CAD09.12.2019-1.230.06
GBP/CHF09.12.20190.16-1.12
GBP/DKK09.12.20190.8-5.5
GBP/JPY09.12.20190.03-0.93
GBP/NOK09.12.2019-4.5-1.7
GBP/NZD09.12.2019-1.12-0.32
GBP/SEK09.12.2019-0.4-6.8
GBP/SGD09.12.2019-1.3-0.24
GBP/USD09.12.2019-1.050.15
GBP/ZAR09.12.2019-4520
NOK/SEK09.12.2019-0.15-0.8
NZD/CAD09.12.2019-0.52-0.35
NZD/CHF09.12.20190.18-0.88
NZD/JPY09.12.20190.02-0.85
NZD/SGD09.12.2019-0.59-0.41
NZD/USD09.12.2019-0.46-0.05
SGD/JPY09.12.20190.17-0.84
USD/CAD09.12.2019-0.17-0.56
USD/CHF09.12.20190.41-1.39
USD/CZK09.12.2019-0.09-1.1
USD/DKK09.12.20192.2-8.3
USD/HKD09.12.2019-2.2-2.9
USD/HUF09.12.20190.9-3.4
USD/JPY09.12.20190.36-1.32
USD/MXN09.12.2019-52.615.1
USD/NOK09.12.2019-3.58-3.81
USD/SEK09.12.2019-2.48-3.47
USD/SGD09.12.2019-0.46-0.85
USD/PLN09.12.2019-1.45-2.36
USD/RUB09.12.2019-44.223.8
USD/ZAR09.12.2019-368.25
XAG/USD09.12.2019-0.240.04
XAU/USD09.12.2019-13.12.9
XPD/USD09.12.2019-3-0.5
XPT/USD09.12.2019-3.50.7
GOLD09.12.2019-13.12.9
SILVER09.12.2019-0.240.04
BTC (Bitcoin)09.12.2019-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)09.12.2019-0.0690
DASH (Dash)09.12.2019-0.0690
ETC (Ethereum Classic)09.12.2019-0.0690
ETH (Ethereum)09.12.2019-0.0690
LTC (Litecoin)09.12.2019-0.0690
XMR (Monero)09.12.2019-0.0690
XRP (Ripple)09.12.2019-0.0690
ZEC (Zcash)09.12.2019-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.