+43 (1) 346 999 90 09
Swap Specyfikacja Archiwum

Wybierz datę:

  
Specification NameCalculation DateSwap DŁUGIESwap KRÓTKIE
AUD/CAD16.04.20180.03-0.41
AUD/CHF16.04.20180.3-0.8
AUD/DKK16.04.20182.7-6.5
AUD/JPY16.04.20180.3-0.8
AUD/NZD16.04.2018-0.2-0.2
AUD/SEK16.04.20182.6-6.4
AUD/SGD16.04.20180.8-1.4
AUD/USD16.04.2018-0.1-0.1
AUD/ZAR16.04.2018-6.11.35
CAD/CHF16.04.20180.2-0.75
CAD/JPY16.04.20180.3-0.5
CAD/MXN16.04.2018-15.95.51
CHF/JPY16.04.2018-0.40.05
CHF/NOK16.04.2018-4.41.4
CHF/SEK16.04.2018-6.52.9
EUR/AUD16.04.2018-1.50.7
EUR/CAD16.04.2018-0.90.6
EUR/CHF16.04.20180.07-0.4
EUR/CZK16.04.2018-0.28-0.6
EUR/DKK16.04.2018-1.8-3
EUR/GBP16.04.2018-0.40.15
EUR/HUF16.04.2018-4.312.39
EUR/JPY16.04.2018-0.35-0.01
EUR/NOK16.04.2018-15-6
EUR/NZD16.04.2018-1.50.8
EUR/PLN16.04.2018-5.513.51
EUR/RUB16.04.2018-58.531.5
EUR/SEK16.04.2018-0.8-3
EUR/SGD16.04.2018-0.80.1
EUR/USD16.04.2018-1.050.35
EUR/ZAR16.04.2018-2417
GBP/AUD16.04.2018-1.050.4
GBP/CAD16.04.2018-0.60.2
GBP/CHF16.04.20180.36-0.8
GBP/DKK16.04.2018-2.7-0.63
GBP/JPY16.04.20180.25-0.5
GBP/NOK16.04.2018-8.32.2
GBP/NZD16.04.2018-1.20.6
GBP/SEK16.04.2018-6.92.2
GBP/SGD16.04.2018-0.7-0.03
GBP/USD16.04.2018-0.750.25
GBP/ZAR16.04.2018-30.323.3
NOK/SEK16.04.2018-0.07-0.35
NZD/CAD16.04.20180.07-0.4
NZD/CHF16.04.20180.3-0.9
NZD/JPY16.04.20180.4-0.6
NZD/SGD16.04.20180.2-0.8
NZD/USD16.04.2018-0.1-0.05
SGD/JPY16.04.2018-0.18-0.19
USD/CAD16.04.20180.08-0.38
USD/CHF16.04.20180.56-0.9
USD/CZK16.04.2018-3.2-0.3
USD/DKK16.04.20181.9-6.5
USD/HKD16.04.2018-2.25-1.81
USD/HUF16.04.2018-4.53.1
USD/JPY16.04.20180.5-0.8
USD/MXN16.04.2018-5712
USD/NOK16.04.2018-3.5-10.5
USD/SEK16.04.2018-0.02-13
USD/SGD16.04.20180.2-1
USD/PLN16.04.2018-7-2
USD/RUB16.04.2018-44.223.8
USD/ZAR16.04.2018-318
XAG/USD16.04.2018-0.08-0.08
XAU/USD16.04.2018-6.70.9
XPD/USD16.04.2018-3-0.5
XPT/USD16.04.2018-3.50.7
GOLD16.04.2018-6.70.9
SILVER16.04.2018-0.08-0.08
BTC (Bitcoin)16.04.2018-0.0690
ETH (Ethereum)16.04.2018-0.0690
LTC (Litecoin)16.04.2018-0.0690
ETC (Ethereum Classic)16.04.2018-0.0690
ZEC (Zcash)16.04.2018-0.0690
DASH (Dash)16.04.2018-0.0690
XMR (Monero)16.04.2018-0.0690

Liczby w kolumnach reprezentują ilość punktów obciążających pozycję klienta, jeżeli zostaje ona przeniesiona na dzień następny. Wartości te są obliczane na podstawie różnić między oprocentowaniem krótkoterminowym.

Jako że data wartości jest drugim z kolei dniem biznesowym po dniu zawarcia transakcji, poniedziałek następnego tygodnia jest datą wartości dla transkacji zawartej w środę. Odpowiednio, od środy do czwartku swapy są naliczane potrójnie.

Możesz zobaczyć aktualne stopy swapów na wszystkie notowane waluty na w sekcji “Specyfikacje kontraktów”

Ważna uwaga
Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany na witrynę prowadzoną przez FIBO Group Holdings Limited, firmę zarejestrowaną na Cyprze i regulowaną przez CySEC. Proszę zapoznać się z „Umową klienta” pod linkiem. Kliknij "Anuluj", aby pozostać na tej stronie.